Başa Dön

YENİ YIL ÜRÜNLERİ ÇOK YAKINDA ONLINE SATIŞTA

Aralık bizim en sevdiğimiz ay...

Her yeri saran karamel, tarçın, zencefil ve portakal kokuları, döküm demliklerisıcak şarap malzemeleri... Bir de tabii her yıl katılmaktan büyük mutluluk duyduğumuz geleneklsel yeni yıl şenlikleri ayrı bir mutluluk sebebbi bizim için; Alaçatı'da Alavya Hotel'de...  DEVAMINI OKU...

 

 

 

 TEA&POT HIGH TEA WORKSHOP

Özellikle her ay en az bir workshop yapmayı hedefliyoruz. Tabiki amacımız bu sayıyı arttırmak. Çayın sihirli dünyasına gösterilen ilgi bizi çok mutlu ediyor. Bizim için katılımcılarımızla çay hakkında konuşmak, paylaşmak, tadım yapmak harika bir duygu. Farklı konseptlerde çay workshopları gerçekleştirmek için de ayrıca çalışıyoruz.  DEVAMINI OKU...

 

 

 

  ALAÇATI YENİ YIL ŞENLİĞİ'NDE TEA&POT

Serap Yurdaer Erboy tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen , Çeşme Belediyesi ve Kuytu Restaurant Alaçatı işbirliği ile düzenlenen Alaçatı yeni Yıl Şenliği aynı zamanda çok güzel bir kurabiye yarışmasına da evsahipliği yaptı. Annesinin Kızı organizasyonu ile düzenlenen Kurabiye Yarışmasında birbirinden lezzetli ve yaratıcı kurabiyeler yarıştı. Devamını Oku..

 

 

 ÇAY İÇMEK BİR YAŞAM TARZI

Çay içmek neden bir yaşam tarzı olmasın.. Gün boyunca ard arda öylesine  sordular diye çay içmek değil ama bahsettiğimiz... Bir zevk, bir keyif olarak çay içmek. Hepimiz çok yoğunuz, hepimizin minik molalara, kendimizi iyi hissetmeye, yumuşamaya, rahatlamaya ihtiyacımız var. Küçük süprizler, güzellikler hepimizin hakkı.. Devamını Oku..

 

 

ÇAY KEYFİNİZİ EVİNİZE VE İŞYERİNİZE TAŞIYIN

Siz de hemen üye olun ve TEA&POT'un yeni ürünlerinden, indirimlerinden ve fırsatlarından yararlanın.. Bundan sonra en sevdiğiniz çayınız evde, işyerinizde, tatilde her zaman yanınızda.. TEA&POT'dan alışveriş yapmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken üye olmak ve en sevdiğiniz çayları tek tıkla sepetinize atmak.. Devamını Oku..

 

 

TEA&POT 'ta yeni ve çok önemli gelişmeler var ❤ 

“Demlenen bir çayın dumanındaki sihir ; daha içmeden içinizi ısıtır, bu sihri hissedin.”

Kurulduğumuz 2010 yılından bu yana sizlere hizmet verirken, satışını yaptığımız her çayın her bir gramında sağlık ve huzur yaydığımıza inanarak 5. yaşımıza gurur ve işimize duyduğumuz aşkla sizlerin sayesinde geldik, kocaman bir aile olduk.

Devamını Oku...

 

 

ÇAY WORKSHOPU FOTOĞRAF YARIŞMASI

Senin gözünden TEA&POT'u anlatan, içinde TEA&POT olan bir fotoğraf çek ve yarışmaya katıl. Fotoğrafını istersen instagramdan istersen facebook sayfamızdan, istersen de info@teapot.com.tr'den paylaşabilirsin..

Son katılım tarihi 4 aralık 2014. Devamını Oku..

 

 

HER GÜN BEYAZ ÇAY İÇMENİZ İÇİN 10 SEBEP

1. METABOLİZMAYI HIZLANDIRIR: Çalışmalar, çayın metabolizmayı hızlandırdığını, vücuttaki fazla yağın yakılmasını teşvik ettiğini fakat dengeli diyet ve düzenli egzersiz ile bu fazlalıklardan kurtulmanın daha iyi olacağını önermiştir.Bunlara ilaveten kilo verme programınızda beyaz çaya da yer vermeniz uygun olabilir. Devamını Oku...

 
 
 
 
ÇAY VE SAĞLIK

Çayın en önemli özelliği tamamen doğal bir ürün olması ve hiçbir yapay renklendirici, koruyucu ve kokulandırıcı içermemesidir. Ayrıca, sütsüz ve şekersiz alındığı sürece kalorisi yoktur ve vücudun su dengesinin korunmasında önemli bir rol oynayabilir. Devamını Oku...

 

 

 

TEA&POT 6. ALAÇATI OT FESTİVALİNDE

 

Her yıl tekrarlanan Alaçatı Ot Festivali'nin 6.sının düzenlenmesine çok az kaldı..

Bu sene festivale TEA&POT'da davetli, 27 Mart Cuma günü 16:00'da Köstem Otelde 17:15'e kadar sürecek olan çay workshopumuzu kaçırmayın..Festival 26-29 Mart arasında, her gün birbirinden güzel etkinliklerle baharı Alaçatıda karşılamak istiyorsanız mutlaka uğramalısınız..

Festival hakkında detaylı bilgi edinmek için;  alacatiotfestivali.com 'u ziyarete debilirsiniz.